AiR 2021 / Passepartout Duo

AiR 2021 / Passepartout Duo

Prosincovými hosty OFFCITY rezidenčního programu byla italsko-americká dvojice zvukových umělců Passepartout Duo

Jejich tvůrčí přístup čerpá z široké škály estetiky, zatímco kompozice jsou ukotveny ve složitých systémech a architekturách, které jsou nakonec prezentovány ve formě instalací, nahrávek a živých vystoupení s akustickými a elektronickými nástroji.

AiR 2021 / Michal Kindernay

AiR 2021 / Michal Kindernay

Listopadovým hostem OFFCITY rezidenčního programu byl audiovizuální umělec Michal Kindernay. Společným jmenovatelem jeho tvorby je vždy hluboký zájem o environmentální procesy a ekologická angažovanost.

Offcity LAB #12

Offcity LAB #12

Libercké Offcity diskuze
Téma: Jako ve filmech, i náš projekt Tiskovna začal v garáži. Začal… on je v garáži je vlastně dodnes   V dílně Tiskovny trávíme spoustu času, protože tisknout na knihtisku opravdu není jen o stisknutí jednoho tlačítka. Stroj vyžaduje mnoho zkušeností, praxe a notnou dávku trpělivosti. Ne vždy se nám vše povede, ale když držíte v ruce hotový produkt, velice rychle zapomene na tu dřinu, která pro něj byla zapotřebí. 
25. dubna 2022

Offcity LAB #10

Offcity LAB #10

Libercké Offcity diskuze
Téma: Offcity LAB a Lipo.ink vymysleli setkání na téma textil. Liberecký kraj má v oblasti textilu dlouholetou tradici, která v poslední době zažívá renesanci. V našem kraji je spousta jednotlivců, skupin, firem a firmiček, které se textilu věnují a které se snaží o jeho oživení. Ať už je to snaha naučit lidi nosit kvalitní oblečení nebo reprezentovat náš region ve světě velké módy. Těšit se můžete na vyprávění: Black Mountain, HANK, Apronista, Negliže - Daniela Kytlicová, Studio 3, Jana Kroulíková
21. října 2021

Akce Offcity