W 22 / Pohyb a divadlo paměti

Pohybový workshop s režisérkou Martinou Čurdovou
sobota 3. a neděle 4. února, 10.00 - 18.00
Divadlo 20, Sv. Anežky České 29, Pardubice

Automatické divadlo vás zve na pohybový workshop s Martinou Čurdovou.

V rámci dílny budeme zkoumat a objevovat, jak se vědomě pohybovat, nechat se vést a překvapovat svým tělem; jak se dostat za naučené pohybové vzorce a jak svůj přirozený pohyb transformovat do pohybu na jevišti. Budeme pracovat s různými divadelními technikami a metodami. Naším cílem je skrze pohyb ztvárňovat příběhy z pardubických Automatických mlýnů.

Absolventi víkendové dílny jsou srdečně zváni, aby se připojili do projektu Automatického divadla, v rámci kterého na jaře 2018 plánujeme realizaci site specific představení v areálu Automatických mlýnů.

Dílnu povede Martina Čurdová, režisérka a lektorka, která se dlouhodobě věnuje metodám komunitního divadla a divadla utlačovaných. V Pardubicích Martina od podzimu 2017 vede projekt Automatického divadla, komunitního divadla, které tvůrčím způsobem zpracovává příběhy spjaté s Gočárovy automatickými mlýny.

Workshop je určený pro kohokoli od 13 let výše. Max. počet účastníků je 15 osob.

Účastnický poplatek: 300 Kč / dospělí, 150 Kč / studenti, pro členy Automatického divadla zdarma

Nepotřebujete žádné zvláštní schopnosti či zkušenosti, pouze tepláky. A ani ty ne, pokud máte leginy.

Více informací a přihlášení: Šárka Zahálková, sarka@offcity.cz, 732 436 722

Workshop realizuje Offcity z.s. a Terra Madoda z.s. ve spolupráci s Divadlem 29 za finanční podpory Ministerstva kultury, Nadace Via - Fond T Mobile a statutárního města Pardubice.