Nepolapitelní mstitelé

Dosud neznámá tajná společnost městských válečníků, která bdí nad ulicemi Plzeň City.

"Pro totalitářskou propagandu je problém kovbojův vztah k masám a moci - obojí je mu lhostejné. Nestaví se do čela davu odhodlaného měnit svět ve jménu nějaké nosné či pofiderní ideje, na místech, kde se vyskytuje větší množství lidí, se cítí nesvůj, dojde-li na skandování, nepřidá se. Nemá ambici být šéfem čehokoliv. /.../ Nejradši je sám nebo ve společnosti sobě podobných, s nimiž jezdí krajem zadumán, případně si v jejich společnosti zablbne." (z fb stránky Nepolapitelných mstitelů)

Mezi zatím nejdůležitější aktivity "Nepolapitelných mstitelů" patří tajné umístění cedule s názvem MOST IVANA MARTINA JIROUSE, na most tohoto proslulého barda českého undergroundu, který se oficiálně jmenuje "Most Ivana Magora Jirouse". "Mstitelé" se evidentně hlásí ke svým předchůdcům z 80.let 20.století, kteří založili Společnost za veselejší současnost.

"Ďábel mluví ústy establishmentu, ale poezie je krví svobody!" vzkazují "Daltonově partě" z UMO 3, která zatím zarputile trvá na oficiálním názvu mostu.